Jak i gdzie oglądać konferencję Samsunga dotyczącą premiery Galaxy S9?

Odliczanie trwa. W ten weekend Samsung zaprezentuje światu swojego nowego flagowego smartfona – Galaxy S9, wraz z jego większą wersją, Galaxy S9+. Każdy chętny będzie mógł oglądać transmisję z tego wydarzenia na żywo, z własnego fotela. Gdzie szukać streamów?

W tym roku Samsung rzeczywiście pozwoli, by oglądający transmisje mogli poczuć się, jakby byli na premierze Galaxy S9 w Barcelonie, ponieważ planuje się uruchomienie streamu w 360 stopniach. Dlatego wszyscy właściciele zestawów GearVR lub nawet najprostszych gogli Google Cardboard, będą mogli nieco bardziej wczuć się w atmosferę tego wydarzenia.

Impreza rozpocznie się w tę niedzielę, 25 lutego, o godzinie 18:00. Warto wtedy być z nami – przygotowujemy livebloga, w którym będziemy przekazywali Wam najciekawsze elementy konferencji Samsunga. Co prawda sporo już o Galaxy S9 i S9+ wiemy, ale kto wie, czym zaskoczy nas producent?

Rzecz jasna, jeśli lubimy samodzielnie oglądać tego typu wydarzenia, a nie polegać na relacjach, to też jest to możliwe. Samsung udostępni transmisje z Galaxy Unpacked na różnych platformach:

Jak widać, wachlarz możliwości jest spory. Zatem do zobaczenia w niedzielę wieczorem!

https://www.tabletowo.pl/2018/02/19/samsung-galaxy-s9-galaxy-s9-plus-przeciek-specyfikacja-rendery/

źródło: Samsung