Gdzie kupić OnePlus 5T? Możesz to zrobić w pobliskim markecie – serio, np. w Carrefourze | Tabletowo.pl

Gdzie kupić OnePlus 5T? Możesz to zrobić w pobliskim markecie – serio, np. w Carrefourze

Dołącz do dyskusji 0

Często kupowanie egzotycznych smartfonów wiążę się z koniecznością korzystania z usług zagranicznych sklepów, przez co jesteśmy zmuszeni nie tylko do płacenia w obcej walucie, ale również do długiego oczekiwania na nasz wymarzony sprzęt. Jednym z takich urządzeń jest OnePlus 5T, którego, jak się okazuje, w Polsce można kupić na… carrefour.pl

Już kilka razy byłem zaskoczony tym, że jakiś supermarket w swojej ofercie miał smartfony. Często nawet były to urządzenia firmy Xiaomi. Nie ukrywam, że nie spodziewałem się tutaj marki OnePlus i jej najnowszego flagowca – OnePlus 5T. Tak, sklep Carrefour ma w swojej ofercie ten smartfon i to w różnych kolorach i konfiguracjach.

Najtańszym wariantem jest model z 6 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej w kolorze czarnym. Jego koszt wynosi 2249 złotych (przecena z 2399 zł) – dla porównania, na oficjalnej stronie OnePlus model ten kosztuje 499 euro (około 2090 zł). Kolejną wersją jest model z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci ROM – zarówno w kolorze czarnym, ale także w czerwonym. Cena tego produktu wynosi 2599 zł (przecena z 2899 zł); na stronie producenta natomiast zobaczymy cenę 559 euro, co daje około 2400 zł. Ostatnim wariantem jest biały OnePlus 5T z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Tutaj cena to aż 2799 zł (przecena z 2999 zł) – co ciekawe, tego wariantu już nie znajdziemy w sklepie OnePlus.

OnePlus 5T w sklepie Carrefour

Sprzęt jest sprzedawany przez firmę ILTRADE. W temacie zwrotów wszystko jest dokładnie opisane na stronie sklepu Carrefour:

Klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni na swój koszt. Towar nie może być używany oraz musi mieć naklejone wszystkie oryginalne folie jakie były dostarczone w momencie wysyłki. (…).

Niestety, brakuje tam informacji o gwarancji. Przedsiębiorstwo to jednak oferuje OnePlus 5T również na innych stronach i sklepach, gdzie potwierdza, że sprzęt jest objęty gwarancją trwającą 12 miesięcy. Prawdopodobnie również dotyczy to urządzeń, które zostaną zakupione poprzez sklep Carrefour, choć co do tego nie mamy pewności.

Przyznam, że jest to jedna z ciekawszych form popularyzacji danej marki w Polsce. Niestety, ceny w sklepie Carrefour nie kuszą, bowiem – pomimo promocji – nadal są zauważalnie wyższe niż te, które znajdziemy na oficjalnej stronie OnePlus oraz na portalach aukcyjnych.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Recenzja OnePlus 5T – właśnie tak powinien działać każdy flagowiec!

Źródło: Carrefour

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona