Garść informacji o aktualizacji dla Transformerów Asusa - Tabletowo.pl

Garść informacji o aktualizacji dla Transformerów Asusa

Tabletowo.pl Garść informacji o aktualizacji dla Transformerów Asusa Asus Nowości

Jeśli jeszcze nie macie dość informacji o swoich ulubionych tabletach z serii Asus Eee Pad Transformer, mam dla Was garść kolejnych. Dotyczą one aktualizacji oprogramowania dla modeli Eee Pad Transformer i Eee Pad Transformer Prime oraz związanych zeń problemów, z którymi boryka się ten ostatni. Ale zacznijmy od początku.

Pierwszej generacji Asus Eee Pad Transformer został przyćmiony przez swojego następcę, Eee Pad Transformer Prime, a z kolei ten przez swojego następcę – Eee Pad Transformer Prime’a TF700T z ekranem o wysokiej rozdzielczości. Nie oznacza to jednak, że został zapomniany – zarówno przez fanów, jak i producenta. Obiecana aktualizacja oprogramowania do wersji Android 4.0 Ice Cream Sandwich jest właśnie weryfikowana przez Google i pojawi się wkrótce. Taką informacją podzielił się północnoamerykański oddział Asusa na Facebooku, czym bardzo ucieszył zainteresowanych.

Tabletowo.pl Garść informacji o aktualizacji dla Transformerów Asusa Asus Nowości

Niestety, uśmiechu nie zobaczymy na twarzach niektórych posiadaczy tabletu Asus Eee Pad Transformer Prime, którzy borykają się z poważnymi problemami z aktualizacją jego oprogramowania. Skarżą się oni na błąd „Numer seryjny nie został odnaleziony”, którego przyczyna nie jest znana. Jeżeli podczas próby aktualizacji spotkaliście się z nim, producent radzi przywrócić urządzenie do ustawień fabrycznych, po czym zostawić je na 15 minut z włączonym ekranem i poczekać, aż zsynchronizuje się ono z serwerami Asusa. To proste rozwiązanie powinno pomóc, lecz nie sądzicie, że taki problem w ogóle nie powinienem mieć miejsca?

via SlashGear i The Verge

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona