Kolejna instytucja finansowa w Polsce wspiera płatności Garmin Pay. Tym razem – Getin Bank | Tabletowo.pl

Kolejna instytucja finansowa w Polsce wspiera płatności Garmin Pay. Tym razem – Getin Bank

Dołącz do dyskusji 0

Rynek smartwatchy stał się tak zróżnicowany, że podczas wyboru odpowiedniego urządzenia powinniśmy wziąć pod uwagę nie tylko cenę, wygląd czy funkcje, ale warto zorientować się, czy zegarek będzie współpracował z naszym bankiem w zakresie płatności bezprzewodowych. Posiadając konto w Getinie i przyglądając się ofercie Garmina, możemy być spokojni – bank obsługuje już Garmin Pay.

Getin jest czwartym bankiem w Polsce, który udostępnia płatności przy pomocy zegarków Garmina. Wcześniej taka możliwość pojawiła się dla klientów Santandera (wtedy jeszcze BZ WBK), Nest Banku i PKO.

Lista smartwatchy wspieranych przez Getin znajduje się na stronie banku: są to Vivoactive 3 (również w edycji Music), Fenix 5 Plus (5S, 5X), Forerunner 645 (Music) oraz D2 Delta (w tym wersje S i PX).

Na stronie banku znajduje się także pełna instrukcja pomagająca skonfigurować zegarek w aplikacji Garmina i dodać do niej swoją kartę płatniczą.

Co ważne, Getin Bank wspiera Garmin Pay tylko przez podłączone karty Mastercard (właściciele kart Visa nie będą mogli skorzystać z tej funkcji). Karty Visa obsługiwane są przez Garmin Pay w innych bankach: PKO, Santanderze i Nest Banku.

Garmin Pay powoli zmierza do kolejnych instytucji finansowych, poszerzając potencjalne grono użytkowników tego standardu płatności. Wielu czeka, aż do stawki dołączy mBank, ale na razie nie ma żadnych informacji dotyczących obsługi zegarków Garmina w połączeniu z katami tego banku.

źródło: Getin (1), (2) przez cashless.pl

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona