Gangstar Vegas debiutuje w App Store

Reklama

Firma Gameloft zawdzięcza swoją pozycję na rynku gier zdolności do bezczelnego kopiowania znanych tytułów z konsol i komputerów. Na swoim koncie mają już między innymi serię Dungeon Hunter (czyli Diablo na tablety), Guitar Rock Tour (podróbka Guitar Hero) i Gangstar („silnie inspirowana” GTA). To właśnie ta ostatnia seria doczekała się wczoraj premiery siódmej odsłony cyklu, zatytułowanej Gangstar Vegas.

Najnowszy tytuł studia Gameloft pozwala nam wcielić się w postać zawodnika MMA chcącego zrobić karierę w tytułowym mieście grzechu. Jak łatwo się domyślić dość szybko okazuje się, że droga do sukcesu w Vegas nie ma zbyt wiele wspólnego z legalną pracą. Tryb fabularny składa się z 80 misji, w trakcie których przyjdzie nam zwiedzić świat dziewięciokrotnie większy od tego znanego z poprzedniej części serii. Po ich ukończeniu zostaje nam jeszcze zabawa w otwartym świecie, pełnym dodatkowych wyzwań i mini-gier.

W chwili, w której piszę te słowa, gra Gangstar Vegas dostępna jest jedynie w App Store w cenie 5,99 euro, jednak producent zapewnia, że już niedługo pojawi się ona również w Google Play.