GamePad 2 - kolejne podejście Archosa do tabletów dla graczy - Tabletowo.pl

GamePad 2 – kolejne podejście Archosa do tabletów dla graczy

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl GamePad 2 - kolejne podejście Archosa do tabletów dla graczy Nowości

Temat tabletów dla graczy jest bardzo obszerny i nadający się do dyskusji. Jedni, ci mniej wymagający, są zdania, że takim mianem można określać wszystkie high-endowe urządzenia, na których bez żadnych problemów można odpalić bardziej wymagające tytuły. Inni natomiast są bardziej wymagający i oczekują od tabletów dla graczy czegoś więcej. Mowa oczywiście o kontrolerach, dżojstikach i innego rodzaju rozwiązaniach, które mogłyby odmienić (ulepszyć) sposób rozgrywki na dotykowym ekranie. Jednym z produktów przeznaczonych dla graczy jest Archos Gamepad 2, który doczekał się oficjalnej prezentacji. Na temat tego urządzenia w sieci pojawiały się pogłoski już od wielu tygodni. Czy warto było na niego czekać? Spójrzmy.

GamePad 2 pod względem budowy niewiele zmienił się w stosunku do poprzednika, bowiem w dalszym ciągu oferuje wyświetlacz IPS o przekątnej 7″, ale tym razem o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, a nie 1024 x 600, jak to miało miejsce w poprzedniku. Zmianie uległ również procesor – z dwurdzeniowej jednostki centralnej wskoczyliśmy na cztery rdzenie – Rockchip RK3188 o częstotliwości taktowania 1,6GHz.

Urządzenie zostało wyposażone w 2GB RAM i 32GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD, kamerkę, wyjście miniHDMI, port microUSB, WiFi, Bluetooth, 3.5 mm jack audio. Całość pracuje pod kontrolą Androida w wersji 4.2 Jelly Bean.

Cena Archosa Gamepad 2 to 180 euro. Do sprzedaży ma trafić pod koniec bieżącego miesiąca.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona