Gameloft zapowiada The Amazing Spider-Man 2 | Tabletowo.pl

Gameloft zapowiada The Amazing Spider-Man 2

Dołącz do dyskusji 0

550x413xAmazing-Spider-Man-2-1.jpeg.pagespeed.ic.NVANs4bsjg[1]

Fani komiksów studia Marvel dawno już zdążyli się przyzwyczaić do tego, że każdej kolejnej premierze filmu traktującego o przygodach ich ulubionych postaci towarzyszy nawiązująca do niego fabularnie gra od firmy Gameloft. Niestety, tytuły te najczęściej okazują się być produkcjami niskiej jakość, tworzonymi jedynie po to, by wydusić kilka złotych od największych fanów danego bohatera.

Jednym z chlubnych wyjątków od tej reguły była właśnie pierwsza część serii The Amazing Spider-Man, która mimo iż nie osiągnęła może zawrotnego sukcesu, to jednak z pewnością przebijała inne podobne tytuły pod względem grywalności i jakości wykonania. Teraz, kiedy do premiery kolejnego filmu traktującego o przygodach Petera Parkera pozostał już tylko miesiąc, firma Gameloft zapowiedziała The Amazing Spider-Man 2 na platformy iOS, Android i Windows 8. Podobnie jak w przypadku poprzedniej części, będziemy tu mieli do czynienia z dynamiczną zręcznościówką, w której akcja ukazana zostanie z perspektywy trzeciej osoby. Fanów oryginału ucieszy też z pewnością fakt, iż autorzy kontynuacji zdecydowali się ponownie osadzić ją w otwartym świecie, który będziemy mogli swobodnie eksplorować za pomocą pajęczych sieci wypuszczanych przez głównego bohatera.

Wszystko wskazuje też na to, że The Amazin Spider-Man 2 będzie tytułem typu Premium, co przeważnie przekłada się na lepszą jakość wykonania i mniejszy nacisk na mikropłatności (bo ich kompletny brak w przypadku studia Gameloft raczej nie wchodzi w grę). Dokładna data premiery ani przewidywana cena gry nie są jeszcze, niestety, znane.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona