Gameloft zapowiada dwie nowe gry: Men in Black 3 i Asphalt 7: Heat

men in black 3 gameloft

Przeglądając najnowsze wiadomości w czytniku RSS dzisiejszego poranka przemknął mi przed oczami artykuł, w który się zbytnio nie zagłębiałam. W każdym razie wynikało z niego, że użytkownicy urządzeń z iOS wydają pięć razy więcej pieniędzy na gry niż posiadacze sprzętu z Androidem. Gdy zaraz później zobaczyłam, że niebawem Gameloft wypuści dwie nowe gry na platformy mobilne: Men in Black 3 i Asphalt 7: Heat, stwierdziłam, że muszę wrócić do tego newsa.

Z danych przedstawionych przez firmę Newzoo, która przeprowadziła badanie na 17 tysiącach osób wynika, że 60% ludzi grających na tabletach to posiadacze iPadów, natomiast 28% grających na smartfonach, to właściciele iPhone’ów. Ciekawszy jest jednak fakt, iż 84% dochodu z gier generuje sprzęt z iOS. A jeszcze bardziej interesujący, że 91% dochodu z gier na Androida i iOS stanowią pieniądze pochodzące z płatności wewnątrz aplikacji, a tylko 9% z samego zakupu gry na urządzenie.

A teraz do rzeczy, bo coś się rozpisałam z rana… Wszystkim bardzo dobrze znana firma Gameloft zapowiedziała, że niebawem na rynku zadebiutują dwa nowe tytuły przeznaczone na platformy mobilne: Men in Black 3 (na Androida i iOS) i Asphalt 7: Heat (na Androida).

Trailer Men in Black 3 jest już dostępny w sieci, rzućcie okiem poniżej. Jeśli jesteście zainteresowani tą produkcją, mam dobrą wiadomość, bowiem jej premiera ma mieć miejsce 25 maja (tego samego dnia, w którym do kin wejdzie film Faceci w czerni 3).

Na temat drugiej z wymienionych gier, Asphalt 7: Heat, na chwilę obecną nie wiadomo zbyt wiele. Nawet data premiery jest owiana tajemnicą – domyślamy się jednak, że zadebiutuje wraz z Samsungiem Galaxy S3.

źródło, źródło