spider man

Gameloft przecenia wybrane gry na Androida do 0,99 dolarów

spider man

Reklama

W czwarty czwartek listopada w Stanach Zjednoczonych przypada Święto Dziękczynienia (Thanksgiving). Z racji tego firma Gameloft postanowiła obniżyć ceny wybranych, znanych gier z regularnej – 4,99 dolarów na 0,99 dolarów. Jak łatwo zauważyć, w cenie jednej gry możemy mieć aż pięć (w promocji dostępne cztery) – całkiem nieźle.

Poniżej lista przecenionych gier z linkami do Google Play:

Reklama

The Amazing Spider-Man

BackStab

Gangstar Ro: City of Saints

Przygody Tintina

Promocja trwa do 25 listopada. Pozostałe produkcje Gameloftu znajdziecie pod tym adresem.

źródło

 1. Gry Gameloftu to dno i 2 metry mulu. Beznadziejna optymalizacja, sterowanie itp. Gry kupuje sie tylko do prawdziwych producentow jak Sega, EA czy Square Enix.

  Pozdrawiam
  Rurex

   1. Może i ban za nick, ale prawdę pisze… niestety, Gameloftowe giery są po prostu marne. Czasem lepiej uzbierać 30zł na MW od EA niż kupować Asphalt który nawet tych swoich 3,16 nie jest wart…

  1. Jak najbardziej jeśli chodzi o optymalizację gier od Gameloft to jest to tragedia. Powinni nad tym solidnie popracować. Co prawda trudno żałować gier kupionych po okazyjnych cenach w promocji, ale nigdy nie kupiłbym od nich gry za normalną cenę. Co do prawdziwych producentów dodałbym jeszcze Rockstar Games.

 2. Kupiłbym sobie tą gangsterką grę, bo mi przypomina Saints Row : The Third, ale jak czytam komentarze powyżej to mi się odechciewa .

 3. A gdzie to instalować? Ciągle uparcie Gameloft instaluje się do sdcard kiedy tyle sprzętow ma kartę ustawioną pod inną ścieżką.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama