Game of Thrones: The Lost Lords – premiera już w przyszłym tygodniu | Tabletowo.pl

Game of Thrones: The Lost Lords – premiera już w przyszłym tygodniu

Dołącz do dyskusji 0

Piąty sezon serialu Gra o Tron pojawi się dopiero w kwietniu. Od zeszłego miesiąca fani wielkich rodów z Westeros mogą jednak zaspokajać swoje zapotrzebowanie na intrygi, spiski i inne formy rozrywki właściwe dla arystokracji, za pomocą interaktywnej opowieści spod znaku Telltale Games.

Już w przyszłym tygodniu do sprzedaży trafi drugi odcinek serii, zatytułowany The Lost Lords. Podobnie jak miało to miejsce w pierwszym epizodzie, tak i tutaj będziemy mieli okazję pokierować kilkoma reprezentantami domu Forrester. Fabuła gry rozgrywa się równolegle z wydarzeniami przedstawionymi w serialu i chociaż nie łączy się z nimi bezpośrednio, to jednak zobaczymy w niej kilka znajomych twarzy. W sieci pojawił się również zwiastun nowego odcinka, jednak należy zaznaczyć, że zdradza on część fabuły pierwszego epizodu, dlatego lepiej nie oglądać go jeśli dopiero przymierzacie się do rozpoczęcia gry.

Drugi epizod najwcześniej dostaną posiadacze konsol PS4 i PS3 oraz użytkownicy Windowsa i OS X, którzy będą mogli powrócić do Westeros już 3 lutego. Posiadacze konsol Xbox 360 i Xbox One będą musieli poczekać dzień dłużej. Wersja na tablety pojawi się w sklepach App Store i Google Play 5 lutego.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona