Game of Thrones: Iron from Ice już dostępne w App Store | Tabletowo.pl

Game of Thrones: Iron from Ice już dostępne w App Store

Dołącz do dyskusji 0

Premiera kolejnego sezonu Gry o Tron odbędzie się dopiero w kwietniu przyszłego roku. Zniecierpliwieni fani mogą już jednak umilić sobie oczekiwanie za pomocą nowej produkcji studia Telltale Games, która czerpie pełnymi garściami zarówno z książek George’a Martina, jak i telewizyjnego hitu HBO.

Osoby, które miały już okazję zagrać w poprzednie hity wspomnianego studia, wiedzą dokładnie, czego można spodziewać się po ich najnowszym dziele. Tabletowe wcielenie Gry o Tron to interaktywna opowieść, w której rola gracza sprowadza się głównie do prowadzenia dialogów i pokonywania zręcznościowych fragmentów QTE. Mimo iż z pozoru może się to wydawać zbyt proste i mało emocjonujące, to jednak należy pamiętać o tym, że scenarzyści z Telltale Games udowodnili już kilka razy, że potrafią stworzyć ciekawą, rozbudowaną fabułę, która przykuwa do ekranu na długie godziny. Tym razem będziemy mieli okazję wcielić się w reprezentantów domu Forrester (który nie pojawił się jak dotąd w serialu, a w książce odegrał jedynie rolę epizodyczną). Wydarzenia w których przyjdzie nam brać udział rozgrywać się będą równolegle z historią opowiedzianą w serii Pieśń Lodu i Ognia, dzięki czemu w grze spotkamy zarówno nowe postacie jak i dobrze znanych na bohaterów. Fanów serialu ucieszy z pewnością fakt, iż w grze zobaczymy również kilku występujących w nim aktorów.

Game of Thrones: Iron from Ice stanowi pierwszy odcinek serii i kosztuje obecnie 4,49 euro. Pozostałe pięć będzie można nabyć za pomocą mikropłatności. Posiadacze tabletów z systemem Android będą musieli jak zwykle poczekać na grę nieco dłużej.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona