Game of Thrones: Ascent teraz również w Google Play | Tabletowo.pl

Game of Thrones: Ascent teraz również w Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Świat wykreowany przez George’a R. R. Matina w cyklu Pieśń Lodu i Ognia dawno już wymknął się spod kontroli swojego twórcy, stając się miejscem akcji nie tylko książek i serialu, ale też kilku mniej lub bardziej udanych gier. Najnowsza z nich, nosząca podtytuł Ascent, trafiła wreszcie w gościnne progi sklepu Google Play.

Fabuła gry stworzonej przez studio Disruptor Beam pozwala nam wcielić się w reprezentanta wyższych klas społecznych w Westeros, znanych powszechnie z zamiłowania do intryg, zbrodni i innych rozrywek, które przychodzą człowiekowi do głowy, gdy ma on zbyt dużo pieniędzy, władzy i wolnego czasu. Naszym zadaniem jest tutaj więc zdobywanie coraz wyższego miejsca w hierarchii, co może okazać się dość trudnym wyzwaniem, gdyż – jak twierdzą autorzy, w chwili gdy piszę te słowa – o względy wielkich rodów konkuruje ze sobą już ponad 4,500,000 graczy. Warto jednak pamiętać o fakcie, iż tytuł ten projektowany był z myślą o grze wewnątrz serwisu społecznościowego Facebook, i chociaż twórcy zadbali o przystosowanie interfejsu użytkownika do potrzeb ekranów dotykowych, to jednak nadal mamy tu do czynienia z produkcją typowo przeglądarkową, posiadającą wszystkie cechy charakterystyczne dla tego gatunku.

Gra Game of Thrones: Ascent dostępna jest do pobrania za darmo (mikropłatności) w internetowych sklepach App Store i Google Play.

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona