Galaz Noah 3D – 8,4-calowy tablet z ekranem 3D | Tabletowo.pl

Galaz Noah 3D – 8,4-calowy tablet z ekranem 3D

Dołącz do dyskusji 0

Firma Galaz zaprezentowała właśnie bardzo ciekawy tablet wyposażony w ekran 3D. Co ciekawe, obraz trójwymiarowy wyświetlany jest bez konieczności zakładania okularów.

Model Noah 3D wyposażony został w 8,4-calowy wyświetlacz pracujący z rozdzielczością 2560 x 1600 pikseli, czterordzeniowy procesor Rockchip RK3288, dwa lub cztery gigabajty pamięci operacyjnej, 16GB lub 64GB pamięci na pliki, aparat z matrycą 8-megapikseli, kamerkę do wideorozmów z matrycą 5-megapikseli oraz moduł LTE.

galaz 1 galaz 2

Tablet oferowany będzie z interfejsami API dla programistów. Pozwoli im to na łatwe tworzenia aplikacji na to urządzenie, które nie będzie wymagało okularów, aby wyświetlać obraz trójwymiarowy. Sprzęt ma trafić do sprzedaży w listopadzie za 1500 juanów za wersję z WiFi i 16GB pamięci. W przeliczeniu jest to około 800 złotych.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona