Galaxy Tab S3 poznamy 1 września?

Drugiego sierpnia poznamy Galaxy Note 7. Pierwszego września natomiast ma się odbyć premiera nowych tabletów Samsunga, Galaxy Tab S3. Tak przynajmniej wynika z najnowszych informacji, jakie pojawiły się w sieci.

Nie wiadomo dokładnie kto jest bezpośrednim źródłem tych spekulacji, aczkolwiek w internecie opublikował je Eldar Murtazin, być może Wam znany z portalu mobile-reviews.com. Generalnie dobre źródło informacji i człowiek, któremu w przypadku takich wieści raczej można zaufać.

Spójrzcie jednak na jego tweet:

O ile pierwszą część zrozumieją wszyscy, tak przy drugiej może być potrzebny translator. W każdym razie Murtazin napisał, że – tu słowo klucz – prawdopodobnie zadebiutują Galaxy Tab 3. Czyli że nie ma 100-procentowej pewności, że faktycznie tak będzie.

ALE. Skoro Note 7 będzie miał premierę miesiąc wcześniej, to targi IFA (właśnie 1 września) będą idealną okazją do pokazania urządzeń z innego segmentu. I tu spodziewałabym się albo tabletów (właśnie Galaxy Tab S3), albo – lub i – nowego zegarka, Gear S3, bo i o jego zbliżającej premierze wiele się mówi.

Jak będzie – przekonamy się już za kilka tygodni. Tymczasem pytanie do Was – chcielibyście, by wkrótce na rynku pojawiły się nowe tablety Samsunga?

źródło: sammobile, Eldar Murtazin; grafika tytułowa przedstawia Galaxy Tab S2