Od tego nie uciekniemy: Samsung Galaxy S9 nie dostanie podwójnego aparatu. Taki luksus tylko w S9+ | Tabletowo.pl

Od tego nie uciekniemy: Samsung Galaxy S9 nie dostanie podwójnego aparatu. Taki luksus tylko w S9+

Dołącz do dyskusji 0

Do premiery najnowszych flagowców Samsunga już coraz bliżej, a my wiemy o nich już naprawdę dużo. Wszystko zawdzięczamy przeciekom, regularnie pojawiającym się w sieci. Jedna z osób, na których można polegać, opublikowała grafiki prasowe nadchodzących Galaxy S9 i S9+. Ci, którzy mieli nadzieję, że podwójny aparat zawita do obu wersji flagowca, muszą się z taką myślą pożegnać.

Samsung zapowiada, że dzięki aparatom w swoich najnowszych smartfonach, zmieni się podejście do mobilnej fotografii. Oczywiście wyczekujemy chwili, kiedy nowe urządzenia Koreańczyków pokażą, na co je stać.

O kamerach w nowych flagowcach Samsunga rozpisał się Grzegorz. Detale dotyczące specyfikacji zastosowanych matryc i ich możliwości rozpalają tylko nastrój oczekiwania. Jednak w materiale, który podrzucił Evan Blass, czyli czołowy informator mobilnego świata, ważny jest pewien trudny do przeoczenia szczegół.

Jeśli mamy do czynienia z oficjalnymi grafikami prasowymi Galaxy S9 i S9+, to możemy stwierdzić już dzisiaj, że te dwie wersje flagowego Samsunga będą różnić się po raz pierwszy w historii firmy nie tylko rozmiarem ekranu, ale również zastosowanym modułem aparatu.

Wychodzi więc na to, że potencjalni konsumenci będą teraz wybierać nie tylko między przekątnymi ekranów, ale też możliwościami aparatów fotograficznych. Na ile duże będą różnice między Galaxy S9 i S9+, pokażą testy. Na chłopski rozum można jednak założyć, że od SGS9+ będzie można wymagać więcej.

W obu wypadkach układ aparatów na pleckach urządzenia wydaje się być bardziej przemyślany. Zwłaszcza pozycja czytnika linii papilarnych nie będzie już tak problematyczna dla dbających o czystość szkła aparatu lub osób leworęcznych. Nowy kolor, liliowy fiolet, może się podobać, lecz do mnie osobiście jakoś specjalnie nie przemawia.

Ciekawe, jak powyższe zmiany odbiją się na sprzedaży obu wersji nowego flagowca Samsunga. Nie jest tajemnicą, że większe smartfony szybciej znajdują nabywców, ale teraz w grę będą wchodzić również możliwości fotograficzne. Z pewnością będzie to powodem wielu interesujących dyskusji.

Wiemy, jakie aparaty zaoferują Galaxy S9 i Galaxy S9+. Ale nie tylko, mamy znacznie więcej informacji na ich temat

źródło: Evan Blass dzięki AndroidAuthority

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona