Galaxy S6 z ładowaniem indukcyjnym w standardzie? - Tabletowo.pl

Galaxy S6 z ładowaniem indukcyjnym w standardzie?

Trzy ostatnie generacje Galaxy S miały możliwość zmiany fabrycznej pokrywy baterii, na taką wyposażoną w pętle indukcyjną umożliwiającą bezprzewodowe ładowanie. Jednak co się stanie w sytuacji, gdy demontaż fabrycznej klapki nie będzie możliwy?

Fabrycznie instalowana pętla indukcyjna byłaby miłym ukłonem w stronę użytkowników tego rozwiązania, ponieważ oszczędziłaby im zakupu dość drogiej pokrywy baterii wyposażonej w moduł. Koszt takiej klapki waha się w granicach 150 – 200 zł.

Tabletowo.pl Galaxy S6 z ładowaniem indukcyjnym w standardzie? Android Samsung Smartfony

Jest też druga strona medalu – indukcyjne ładowanie wyklucza możliwość zastosowania metalu jako materiału, z którego może być wykonana tylna obudowa, dlatego nigdy nie uświadczymy tego sposobu ładowania we flagowcach od HTC. Jak będzie z Samsungiem? Doniesienia bywają sprzeczne, czasami mówi się o szkle, czasami o aluminium. Koniec końców może się okazać, że S6 i tak skończy jako kolejny plastikowy flagowiec Samsunga.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona