Galaxy On Fire 2 HD w promocji za 0,79 euro | Tabletowo.pl

Galaxy On Fire 2 HD w promocji za 0,79 euro

Dołącz do dyskusji 0

Galaxy On Fire 2 HD to gra, którą uwielbiam. I nie piszę tego, ponieważ jej twórcy zapłacili mi za to toną herbatników i statkiem kosmicznym, ale z czystej sympatii, jaką darzę tę produkcję. GOF 2 HD jest jedną z najbardziej zaawansowanych graficznie i fabularnie gier w AppStore. Wciąga na długie godziny i cieszy oko spektakularnymi efektami. GOF 2 HD opowiada historię Keitha Maxwella, bohatera pierwszej części trylogii (najprawdopodobniej będzie GOF 3!), który zgubił się w czasie i przestrzeni i trafił do galaktyki, której mieszkańcy prowadzą wojnę z tajemniczą rasą kosmitów potrafiących przemieszczać się za pomocą czarnych dziur.

GOF 2 HD jest tytułem, który musi znaleźć się na iPadzie każdego fana science-fiction. Dzięki obniżce ceny do 0,79 euro, będziecie mogli przygotować się na dodatek Supernova, który już wkrótce zostanie opublikowany w sklepie AppStore. Supernova będzie oferować nową, 10-godzinną fabułę, głosy postaci w językach angielskim i niemieckim oraz wiele innych, ciekawych funkcji (poprzedni dodatek umożliwił zakup własnej stacji kosmicznej, więc możemy spodziewać się czegoś naprawdę dużego kalibru).

Imponująco szczegółowa grafika nie tylko uprzyjemnia rozgrywkę, ale także sprawia, że GOF 2 jest idealnym sposobem na pokazanie możliwości Waszych tabletów. Galaxy On Fire 2 HD to gra przygotowana z myślą o iPhone 4S, iPadzie 2 i nowym iPadzie. Wykorzystuje shadery OpenGL i wiele technologicznych nowinek, dzięki którym asteroidy i kadłuby statków pięknie błyszczą w kosmicznych słońcu. Zobaczcie sami.

Oto link do sklepu AppStore, gdzie znajdziecie przecenione Galaxy On Fire 2 HD. Niestety, nie wiadomo, czy promocja kiedykolwiek zawita do Google Play.

źródło: notatka prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona