Ktoś opublikował „rozkład jazdy” sprzedaży Samsunga Galaxy Note 8 | Tabletowo.pl

Ktoś opublikował „rozkład jazdy” sprzedaży Samsunga Galaxy Note 8

Dołącz do dyskusji 0

Jak to? Jeszcze nie umiecie czytać po Koreańsku? Hm, ja też nie. Taka umiejętność byłaby szczególnie przydatna, by rozpoznać, kiedy rozpocznie się przedsprzedaż Galaxy Note 8. Na poniższej rozpisce podano daty wszystkich ważniejszych wydarzeń związanych z nowym smartfonem Samsunga.

Oficjalna data premiery Samsunga Galaxy Note 8 to 23 sierpnia, ale nie znaczy to, że urządzenie będzie od razu dostępne w sprzedaży. Według danych, do których dotarła redakcja etnews, nowego Note’a będzie można kupić 15 września.

Jeśli ktoś będzie chciał skorzystać z przedsprzedaży, to owszem – będzie taka możliwość. Od 1-10 września będzie można zarezerwować sobie nowy Notatnik, zaś ci, którzy w tym terminie zdecydują się na zakup, otrzymają paczkę ze świeżutkim Samsungiem po 11 września. Od 25 sierpnia do 31 sierpnia będzie można „pomacać” Galaxy Note 8 w brand store’ach Samsunga i salonach telefonii komórkowej. Harmonorgam dotyczy oczywiście Korei Południowej.

Jak to będzie się kształtować w Polsce – nie wiadomo. Nasz oddział Samsunga pilnie strzeże tajemnic handlowych, więc nie spodziewamy się tego typu przecieków na naszym rodzimym podwórku, choć kto wie? Nasi informatorzy nie zawodzą, co ostatnio dowiedli przeciekiem o Mate 10.

Samsung spodziewa się prawdziwego szturmu klientów podczas zamawiania preorderów oraz pierwszych tygodni sprzedaży. Niektórzy spekulują, że producent może wyposażyć w Note’y 8 nawet 18 milionów klientów. To odważne założenie, ale takie liczby są do osiągnięcia – poprzednie generacje rozchodziły się w okolicy 10-15 milionów.

źródło: etnews przez PhoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona