Galaxy Note 4 zadebiutuje w stu czterdziestu krajach do końca października | Tabletowo.pl

Galaxy Note 4 zadebiutuje w stu czterdziestu krajach do końca października

Dołącz do dyskusji 0

Wczoraj pisaliśmy o tym, że w Korei Południowej już jest dostępny w przedsprzedaży najnowszy phablet od Samsunga, a dziś dowiedzieliśmy się, że już niebawem zostanie on wprowadzony w stu czterdziestu krajach.

Według źródła, Galaxy Note 4 zostanie wprowadzony do sprzedaży do końca października. Sprzedaż ma rozpocząć się jeszcze w tym miesiącu. Dlaczego Samsung zdecydował się przyśpieszyć wprowadzenie na rynek czwartej generacji swojego phabletu? Mówi się, że ruch ten jest spowodowany dużym sukcesem nowych urządzeń Apple, które w pierwszym weekendzie sprzedały się w dziesięciu milionach sztuk.
Galaxy Note 4-3

Przypomnijmy, że Samsung Galaxy Note 4 został wyposażony w 5,7-calowy ekran Super Amoled Quad HD o rozdzielczości 2560×1440 pikseli, układ Qualcomm Snapdragon 805 8084 Pro 2,7 GHz, trzy gigabajty pamięci operacyjnej, trzydzieści dwa gigabajty na pliki, z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD oraz w aparat z matrycą 16-megapikseli. Znajdziemy tutaj również moduł WiFi, Bluetooth 4.0 oraz GPS.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona