Galaxy Note 2, Galaxy Tab 3 7.0 i inne niektóre wcześniejsze produkty Samsunga otrzymają Androida 4.4 Kit Kat? - Tabletowo.pl

Galaxy Note 2, Galaxy Tab 3 7.0 i inne niektóre wcześniejsze produkty Samsunga otrzymają Androida 4.4 Kit Kat?

Dołącz do dyskusji 0

Niecałe dwa miesiące temu Samsung Galaxy Note 2 otrzymał oficjalną aktualizację do Androida 4.3 Jelly Bean. Dotychczas pojawiało się wiele sprzecznych informacji odnośnie kolejnej wersji systemu dla tego modelu. Według najnowszych doniesień urządzenie to, wraz z kilkoma innymi (między innymi Galaxy Tab 3 7.0 i Galaxy Note 8.0) ma wkrótce mieć możliwość aktualizacji do tej edycji googlowskiej platformy.

Jeśli informacje się potwierdzą, aktualizację do Androida 4.4 Kit Kat otrzymają następujące produkty (patrząc na oznaczenia kodowe modeli łatwo zauważyć, że aktualnie w grę wchodzą urządzenia z amerykańskiej sieci AT&T):
– tablety:
Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T217A
Samsung Galaxy Note 8.0 SGH-i467

– tabletofony:
Samsung Galaxy Note 2 SGH-i317
Samsung Galaxy Note 3 SM-N900a

– smartfony:
Samsung Galaxy S3 SGH-i747
Samsung Galaxy S4 SGH-i337
Samsung Galaxy S4 Active SGH-i537
Samsung Galaxy Mega SGH-i527
Samsung Galaxy S4 Zoom SM-c105a
Samsung Galaxy S3 Mini SM-g730a

Niestety, trzeba mieć na uwadze, że powyższe informacje są jedynie plotkami, które mogą – ale nie muszą – okazać się prawdziwe. Jeśli jednak okaże się, że Samsung zaktualizuje powyższe modele, będzie to doskonały ruch z jego strony. Wiele z tych modeli pojawiły się na rynku już rok lub więcej temu, co oznaczałoby dość długie wsparcie producenta. Warto wspomnieć, że długo wspierany był choćby Galaxy S2, który debiutował z Androidem Gingerbread, w międzyczasie otrzymał dwie aktualizacje: do Ice Cream Sandwich i Jelly Bean.

Z tabletami jednak, niestety, nie zawsze było tak różowo.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona