Galaxy Grand 3 z 5,5-calowym ekranem jeszcze w tym roku | Tabletowo.pl

Galaxy Grand 3 z 5,5-calowym ekranem jeszcze w tym roku

Dołącz do dyskusji 0

Phabletów od Samsunga nigdy dość! Jednym ze znaków koreańskiego producenta jest zdecydowanie to, że ich portfolio jest niezwykle bogate. Sam często powtarzam, że nieważne jakie urządzenia się szuka, to Samsung znajdzie coś odpowiedniego dla nas. Kolejnym phabletem będzie Galaxy Grand 3, który ma jeszcze w tym roku zostać zaprezentowany w Indiach.

Samsung Galaxy Grand 3 (nazwa kodowa to SM-G7200) to phablet, który został dostrzeżony w GFX Benchmark. Dzięki temu wiemy, że zobaczymy w nim 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, 4-rdzeniowego Snapdragona 410 o taktowaniu 1,2 GHz, układ graficzny Adreno 306 oraz 1,5 GB pamięci operacyjnej RAM.

Poza tym będzie on również posiadać 12-megapikselowy aparat na tylnym panelu, 5 mpix na przodzie urządzenia oraz Androida 4.4.4 KitKat. Nie jest na razie znana cena, ani dokładna data premiery tego urządzenia i nie wiadomo czy pojawi się poza Indiami. Możemy jednak liczyć na to, że dostaniemy to lub bardzo podobne urządzenie.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona