Fusion Garage przestaje produkować tablet JooJoo - Tabletowo.pl

Fusion Garage przestaje produkować tablet JooJoo

Tabletowo.pl Fusion Garage przestaje produkować tablet JooJoo Nowości

Jeśli dotychczas nie weszliście w posiadanie tabletu JooJoo, to już takiej okazji mieć nie będziecie – przynajmniej z oficjalnego źródła. Firma Fusion Garage, a właściwie jej prezes – Chandrashekar Rathakrishnan – zapowiedział koniec produkcji tego urządzenia. Jak nie trudno się domyślać – w drodze jest już tablet JooJoo drugiej generacji, o którym już pisałam.

Przy okazji prezes firmy krótko przypomniał historię JooJoo. Początkowo zakładano, że tablet ten będzie kosztował maksymalnie 300 dolarów. Później jednak zdecydowano, że nie może być to urządzenie, nad kupnem którego nikt się nie zastanowi, przez co postanowiono dorzucić do jego specyfikacji nVidia ION i procesor Intel Atom. Co więcej, zrezygnowano z własnego interfejsu użytkownika na rzecz Androida – co wyszło im na dobre (ale kosztował w końcu 500 dolarów, a nie zakładane 300…).

Prezes Fusion Garage zapowiedział, że drugi tablet będzie koniecznie wyposażony w 3G. Ciekawe jakie jeszcze parametry techniczne zobaczymy w tym urządzeniu, które – miejmy nadzieję – będzie dużo ciekawsze niż pierwsze. Podobno ludzie uczą się na własnych, a nie cudzych, błędach…

Tablet JooJoo drugiej generacji ma się pojawić w sprzedaży w pierwszych miesiącach 2011 roku.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona