Fujitsu zaprezentowało model ARROWS Tab Q335/K pracujący pod kontrolą Windowsa 8.1 18

Fujitsu zaprezentowało model ARROWS Tab Q335/K pracujący pod kontrolą Windowsa 8.1

Firma Fujitsu zaprezentowała nowy tablet oparty o jednostkę Intel Atom Z3735F. Model ARROWS Tab Q335/K dedykowany jest rozwiązaniom biznesowym. 

Do tego, że rynek tabletów pracujących pod kontrolą Windowsa stale się rozwija, nie trzeba nikogo przekonywać. Obecnie w sprzedaży znajdują się dziesiątki urządzeń wykorzystujących właśnie ten system operacyjny, a teraz Fujitsu zaprezentowało kolejne.

Model ARROWS Tab Q335/K wyposażony został w czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3735F pracujący z częstotliwością 1,8 GHz ze zintegrowanym układem graficznym Intel HD Graphics. Ponadto producent zaopatrzył swoje urządzenie w jeden gigabajt pamięci operacyjnej oraz 8-calowy ekran o nieznanej rozdzielczości. Niestety, obecnie są to jedyne znane informacje na temat specyfikacji sprzętowej modelu ARROWS Tab Q335/K.

Fujitsu ARROWS Tab Q335

Producent zapewnia, że dzięki zastosowaniu Windowsa 8.1 w wersji Pro, tablet jest idealny do rozwiązań biznesowych. Wraz z nim mamy dostać pakiet Microsoft Office. Do sprzedaży na rynku europejskim zostanie on wprowadzony w październiku tego roku.