Fujitsu prezentuje nową hybrydę – Stylistic Q775 | Tabletowo.pl

Fujitsu prezentuje nową hybrydę – Stylistic Q775

Dołącz do dyskusji 0

Podczas dzisiejszej konferencji Fujitsu zaprezentowało bardzo ciekawą hybrydę, która na pokładzie posiada procesor Intel Core i7. Jak prezentuje się pełna specyfikacja Stylistic Q775?

Mimo, iż do kolejnych targów technologicznych pozostało jeszcze sporo czasu, czołowi producenci na bieżąco starają się trafić w gusta coraz to bardziej wymagających klientów. Wśród nich znajduje się firma Fujitsu, która zaprezentowała hybrydę Stylistic Q775.

fujitsu_stylistic_q775_01

Urządzenie to, prócz układu i7 (w najdroższej wersji), na pokładzie posiadać ma do ośmiu gigabajtów pamięci operacyjnej, dysk SSD 512GB, 13-calowy ekran pracujący z rozdzielczością 1920 x 1080 pikseli, 5-megapikselowy aparat oraz 2-megapikselową kamerkę do wideorozmów. Z modułów łączności znajdziemy tutaj WiFi, Bluetooth 4.0 oraz NFC.

Tablet Stylistic Q775 sprzedawany będzie również w wersjach z procesorami i5 oraz mniejszymi dyskami, o pojemnościach 128 lub 256GB.

Nie wiemy jeszcze, w jakich cenach będzie oferowany i kiedy trafi do sprzedaży.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona