Fujitsu – oficjalny rozkład jazdy 2012 | Tabletowo.pl

Fujitsu – oficjalny rozkład jazdy 2012

Dołącz do dyskusji 0

Firma Fujitsu postanowiła przerwać zmowę milczenia, w związku z czym podczas wczorajszej konferencji prasowej został przestawiony plan mobilnych produktów na 2012 rok. Jak się okazało, oprócz nowych modeli ultrabooków, slimbooka o nadzwyczajnie niskim poborze mocy oraz innowacyjnego komputera typu all-in-one dla całej rodziny, nie zabrakło miejsca dla tabletów internetowych.

Pierwsze z nich zadebiutują już w czerwcu, jak nie trudno zauważyć, z Androidem na pokładzie. Choć andro-ludek z krawatem pod szyją (nie wiedziałam, że ją w ogóle ma) i aktówką w łapce raczej rozrywki nie zwiastuje, to sam pomysł na biznesowe urządzenia wydaje się być trafiony; zresztą informowaliśmy już o modelu przeznaczonym dla zapracowanych – Stilistic M350. Miejmy nadzieję, że bliżej poznamy również zaprezentowany podczas targów CES, wodoodporny model Arrows Tab.

Kolejne miesiące mimo wszystko wydają się być bardziej interesujące. We wrześniu światło dzienne ujrzy high-endowy model japońskiego producenta, który stanowić ma konkurencję dla niedoścignionej dotąd hybrydy Asusa. Patrząc na powyższą grafikę można by się spodziewać modelu podobnego do Lenovo IdeaTab S2. Jednak, jak na razie nie zostały ujawnione żadne szczegóły na jego temat.

W czwartym kwartale Fujitsu przedstawi swoje pierwsze „tabletowe dziecko” wyposażone w Windows 8, które patrząc na dotychczasowe wyniki zamieszczonej ostatnio ankiety, nie spotka się z gorącym aplauzem naszych czytelników.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona