Fujitsu DL Pad. 12-calowy tablet dla Japończyków | Tabletowo.pl

Fujitsu DL Pad. 12-calowy tablet dla Japończyków

Dołącz do dyskusji 0

Odnosicie czasem wrażenie, że powinniśmy zazdrościć Japończykom i Chińczykom tak wielkiej ilości sprzętu elektronicznego, który zalewa ich rodzime rynki? Kolejnym przedstawicielem tabletów internetowych, które nigdy nie trafią na półki sklepowe w Polsce, jest Fujitsu DL Pad, przeznaczony głównie dla przedsiębiorców.

Na temat parametrów technicznych urządzenia niestety nie wiadomo zbyt wiele. Wiemy, iż na jego pokładzie można znaleźć 12,1-calowy wyświetlacz dotykowy, a całość ma 2 centymetry grubości i waży 950 gramów.

Tablet pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 7. Ważną jego zaletą ma być specjalnie przygotowany system zabezpieczający urządzenie przed utratą danych, która – w przypadku biznesmenów – może mieć tragiczne skutki.

A jeśli kogoś trapi pytanie dlaczego piszę o modelu, który nigdy się w Polsce nie ukaże, to odpowiedź jest bardzo prosta: żeby pokazać Wam, że nawet taka firma, jak Fujitsu, bierze się za produkcję tabletów internetowych.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona