Fujitsu Arrows - tablet, który lubi wodę (wideo) - Tabletowo.pl

Fujitsu Arrows – tablet, który lubi wodę (wideo)

Tabletowo.pl Fujitsu Arrows - tablet, który lubi wodę (wideo) Nowości

Jeżeli wśród czytelników Tabletowo.pl są miłośnicy nurkowania, bez wątpienia ucieszy ich informacja, że nareszcie stworzono tablet, który będzie mógł towarzyszyć im w podwodnych wojażach. Jest to Fujitsu Arrows, o którym po raz pierwszy usłyszeliśmy w sierpniu (pamiętacie jeszcze?). Urządzenie wyposażono w wodoodporną obudowę, dzięki której można je całkowicie i bezpiecznie zanurzyć w cieczy i… pomoczyć. Tablet nie został zaprojektowany z myślą o profesjonalnym nurkowaniu na dużych głębokościach (tego typu eksperymenty mogłyby zakończyć się, delikatnie mówiąc, niepowodzeniem), lecz jego wzmacniana konstrukcja zapewni prawidłowe działanie urządzenia w razie przypadkowego (lub nie!) wylania kubka kawy.

Aby tradycji stało się zadość, przytoczmy specyfikację Fujitsu Arrows. Jest ona stosunkowo ciekawa i nie pozostawia tabletu daleko w tyle w porównaniu do konkurencji. Fujitsu Arrow wyposażono w 10,1-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikeli, dwurdzeniowy procesor TI OMAP4430, 1GB pamięci operacyjnej RAM,system operacyjny Android Honeycomb 3,2, czytnik kart microSD do 32GB, port microUSB, wyjście microHDMI, Bluetooth 2,1, aparat 5 Mpix i kamerę internetową 1,3 Mpix.

Jeżeli chcecie zobaczyć Fujitsu Arrows w akcji, obejrzyjcie poniższe wideo. Smutną wiadomość pozostawiłem na koniec: tablet jest (i najprawdopodobniej będzie) dostępny tylko i wyłącznie w Japonii. Cóż, biorąc pod uwagę nietypowe poczucie humoru mieszkańców tego kraju, wodoodporna obudowa Fujitsu Arrow bez wątpienia przypadnie im do gustu.

via SlashGear

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona