Fujitsu Arrows Tab FJT21 z czytnikiem linii papilarnych i świetnymi parametrami | Tabletowo.pl

Fujitsu Arrows Tab FJT21 z czytnikiem linii papilarnych i świetnymi parametrami

Dołącz do dyskusji 0
fujitsu arrows tab fjt21

Czytnik linii papilarnych nie gości w świecie mobilnych urządzeń elektronicznych od dziś, choć niektórym może się tak wydawać. Niedawna premiera smartfona Apple, iPhone’a 5S, przypomniała, że takowy istnieje i można go wykorzystać między innymi do odblokowywania ekranu sprzętu. Dotychczas jednak podobnego rozwiązania nie mogliśmy znaleźć w tabletach internetowych. Zmieniło się to za sprawą firmy Fujitsu i jej nowości Arrows Tab FJT21.

Czytnik w najnowszym tablecie japońskiego koncernu zapamiętuje kilka odcisków palców, dzięki czemu może z niego korzystać więcej niż jedna osoba. Każda z nich przez przyłożenie palca do urządzenia uruchamia własny profil użytkownika. Jako że produkt działa pod kontrolą Androida w wersji 4.2 Jelly Bean, tworzenie profilów jest domyślnie zaimplementowaną funkcją.

A jak prezentują się parametry Arrows Tab FJT21? Bardzo dobrze:
– ekran 10,1″ 2560 x 1600 pikseli,
– czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 2,2GHz,
– 2GB RAM,
– 64GB pamięci wewnętrznej,
– aparat 8 Mpix,
– kamerka 1,3 Mpix,
– slot kart microSD,
– Bluetooth 4.0,
– WiFi,
– 4G,
– NFC,
– akumulator o pojemności 9600 mAh.

Fujitsu Arrows Tab FJT21 trafi do sprzedaży w Japonii w ciągu najbliższych tygodni w nieznanej cenie. I mimo tego, że na jego oficjalną dystrybucję w Polsce nie ma co liczyć, warto było poświęcić chwilę uwagi na zapoznanie się z tak ciekawym produktem, który – oprócz interesujących parametrów oferuje również właściwości wodo- i kurzo-odporne.

Warto przypomnieć, że czytnik linii papilarnych ma się znaleźć także w nadchodzącym iPadzie piątej generacji oraz tabletofonie HTC – One Max.1

źródło

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona