Fuhu nabi XD - coś jak Surface, ale z Androidem 4.1 - Tabletowo.pl

Fuhu nabi XD – coś jak Surface, ale z Androidem 4.1

Tabletowo.pl Fuhu nabi XD - coś jak Surface, ale z Androidem 4.1 Nowości

Gdy słyszę hasło „Microsoft Surface„, pierwsze, co przychodzi mi na myśl, to najnowsza odsłona systemu koncernu z Redmond – Windows 8. Zaraz później przed oczami pojawia mi się nóżka – podstawka znajdująca się w tylnej obudowie modelu oraz opcjonalne etui z klawiaturą. A co byście powiedzieli na androidowy odpowiednik tego urządzenia? Tak właśnie można nazwać Fuhu nabi XDtablet przeznaczony przede wszystkim dla młodych odbiorców.

Urządzenie pracuje pod kontrolą czterordzeniowej Tegry 3 i zostało wyposażone w 10,1-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, akumulator mający pracować przez 10 godzin, NFC, GPS oraz WiFi. Jak można wywnioskować ze zdjęć prasowych, materiały, z których został wykonany, są o podwyższonej trwałości – zwłaszcza rogi tabletu. Całość pracuje pod kontrolą Androida 4.1 Jelly Bean.

Fuhu nabi XD wyceniony został na 249 dolarów w wersji z 16GB pamięci oraz 349 dolarów za 32GB (bez dodatków w postaci klawiatury i nóżki). W sprzedaży będzie go można znaleźć już pod koniec grudnia.

Tabletowo.pl Fuhu nabi XD - coś jak Surface, ale z Androidem 4.1 Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona