Fuhu Nabi Big Tab HD 20" i 24" to ogromne tablety dla całej rodziny
Ważne

Fuhu Nabi Big Tab HD 20″ i 24″ to ogromne tablety dla całej rodziny

Muszę się Wam przyznać, że jak nie rozumiałem idei tabletów mających 20-calowe wyświetlacze, tak nadal ich nie rozumiem. Oczywiście nie zmienia to faktu, że producenci nadal tworzą takie urządzenia. Najnowszymi ogromnymi dachówkami są 20 i 24-calowe Fuhu Nabi Big Tab HD.

Tablety Fuhu Nabi Big Tab HD 20″ oraz Fuhu Nabi Big Tab HD 24″ zostały wyposażone w specjalną ramkę, dzięki której można je przenosić oferujące również rozkładane nóżki do stawiania tych ogromnych urządzeń. Jeśli chodzi o specyfikację to za moc odpowiada procesor NVIDIA Tegra 4, a pamięć wbudowana wynosi 16 GB. Rozdzielczości to 1600 x 900 pikseli w mniejszym modelu oraz 1920 x 1080 pikseli w większym. Pracują one pod kontrolą Androida 4.4.4 KitKat oraz nakładki systemowej Blue Morpho.

Według producenta są to tablety rodzinne mające promować komunikację i interakcję. Trzeba przyznać, że jest w tym jakiś sens, szczególnie że dodatkowo dostajemy w nich wiele gier oraz aplikacji edukacyjnych, a także możliwość kontroli do czego dzieci będą miały dostęp. Ich ceny to odpowiednio 449 dolarów za 20″ wariant oraz 549 dolarów za większą wersję. I to wszystko razem ma jakiś sens, ale ja nadal wolałbym kupić w takiej cenie notebooka lub hybrydę.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona