Fuhrer in LA – kontrowersyjna strzelanka już dostępna w Google Play | Tabletowo.pl

Fuhrer in LA – kontrowersyjna strzelanka już dostępna w Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Nie od dziś wiadomo, że wywoływanie kontrowersji to dobry sposób na wypromowanie gry, o czym świadczy chociażby ogromna popularność serii Grand Theft Auto. Fakt ten postanowiło wykorzystać młode studio Ankaar Productions, które w ramach debiutu zaserwowało nam produkcję z Adolfem Hitlerem w roli głównej.

Gra Fuhrer in LA przedstawia alternatywną wersję historii, w której wódz trzeciej rzeszy sfingował swoją śmierć by uciec do Brazylii. W wyniku szeregu nieporozumień wylądował on jednak w Los Angeles, gdzie zaczął siać terror wśród miejscowej ludności. Twórcy gry twierdzą, że w swojej debiutanckiej produkcji starali się oni oddać klimat tak zwanych „Exploitation Movies”, czyli niskobudżetowych filmów klasy B popularnych zwłaszcza w latach siedemdziesiątych, a kontrowersyjna tematyka gry pokazana jest z przymrużeniem oka. Sama gra stanowi natomiast prostą strzelankę z akcją ukazaną z lotu ptaka, okraszoną niezbyt ambitną, aczkolwiek klimatyczną oprawą audiowizualną.

Gra Fuhrer in LA dostępna jest do nabycia w sklepie Google Play, gdzie kosztuje obecnie 4,14 zł. Biorąc pod uwagę nieco bardziej restrykcyjne zasady App Store raczej ciężko wierzyć w to, że tytuł ten trafi kiedykolwiek na urządzenia z systemem iOS.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona