Frozen Synapse na iOS i Androida zadebiutuje w maju - Tabletowo.pl

Frozen Synapse na iOS i Androida zadebiutuje w maju

Tabletowo.pl Frozen Synapse na iOS i Androida zadebiutuje w maju Aplikacje Nowości

Frozen Synapse to całkiem nietypowa gra strategiczna wydana w 2011 roku przez angielskie studio Mode 7 Games. Dzięki niecodziennym założeniom rozgrywki szybko zebrała wokół siebie rzesze zwolenników i masę pozytywnych recenzji. Już w przyszłym miesiącu będziemy mieli okazję zagrać w nią na ekranach tabletów wyposażonych w systemy iOS i Android.

Frozen Synapse jest taktyczną strategią turową, w której dowodzimy niewielkimi oddziałami poruszającymi się po losowo generowanych planszach. Nietypowość rozgrywki polega na tym, że tutaj każdą turę wykonujemy razem z przeciwnikiem, by po jej zatwierdzeniu zobaczyć jednoczesne ruchy obu stron konfliktu. Brzmi to zagmatwanie, ale wystarczy rzucić okiem na filmik znajdujący się poniżej, by zrozumieć zawiłości rozgrywki.

Co ciekawe, gra będzie absolutnie multiplatformowa. Nie tylko będziemy mogli zmierzyć się z graczami grającymi na komputerach stacjonarnych, ale też np. rozpocząć rozgrywkę na domowym komputerze i kontynuować ją później na tablecie.

Frozen Synapse w wersji na tablety pojawi się najpierw na urządzenia firmy Apple. Posiadacze tabletów z systemem Android będą musieli zaczekać na nią kilka dni dłużej.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona