Freelander PD900 - wysyp czterordzeniowych tabletów trwa - Tabletowo.pl

Freelander PD900 – wysyp czterordzeniowych tabletów trwa

Tabletowo.pl Freelander PD900 - wysyp czterordzeniowych tabletów trwa Chińskie Nowości

W tym roku szykuje się naprawdę ogromny wysyp tabletów wyposażonych w czterordzeniowe procesory. To dobrze, ponieważ ciągle brakuje mocnych urządzeń, które posiadałyby porządny wyświetlacz z wydajnym procesorem lub na odwrót. Jak jest w przypadku zapowiedzianego produktu Freelander, Freelander PD900?

Jest to tablet z czterordzeniowym sercem Rockchip RK3188 i 10.1″ wyświetlaczem IPS w rozdzielczości 1280 x 800 pikseli pokrytym szkłem Gorilla Glass. Taktowanie zegara wynosi 1,8 GHz, co w połączeniu z 2GB RAM, zapewni dobrą wydajność i płynne działanie systemu. Z pomocą przyjdzie też GPU Mali 400, a gdy dorzucimy do tego Androida w wersji 4.2 i wspomniane 2GB RAM, to nie powinniśmy być zawiedzeni. Nie zabraknie też miejsca dla slotu kart microSD (w standardzie 16GB pamięci ROM na dane i multimedia), dwóch 2-megapikselowych kamer, WiFi w standardzie n, Bluetooth czy portu miniHDMI.

Tabletowo.pl Freelander PD900 - wysyp czterordzeniowych tabletów trwa Chińskie Nowości

Na chwilę obecną dystrybucja w naszym kraju nie została zapowiedziana, ale możemy spodziewać się sprzedaży wspomnianego tabletu pod szyldem ZTE. W innych krajach produkty firmy Freelander sprzedawane są z logiem ZTE, bądź Newman. Cena nie jest jeszcze znana. Tak czy inaczej jest to ciekawa propozycja ze strony producenta.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona