FreedomPop Liberty - tablet za 89 dolarów

FreedomPop Liberty – tablet za 89 dolarów

Dołącz do dyskusji 0

Firma FreedomPop znana jest głównie ze sprzedaży modemów internetowych i to niekoniecznie na naszym rynku, ale jak się okazuje, już niebawem zobaczymy w sprzedaży tablet właśnie od tego producenta.

Urządzenie Liberty wyposażone zostanie w 7-calowy ekran pracujący z rozdzielczością 1024 x 600 pikseli, baterię 2 400 mAh, dwurdzeniowy ARM Cortex A9 1,2 GHz, 512 MB pamięci operacyjnej, cztery gigabajty pamięci na pliki z możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD, aparat z matrycą 4-megapikseli oraz kamerkę do wideorozmów z matrycą 0,3 megapiksela. Tablet wyposażony będzie w moduł Bluetooth oraz WiFi. Na próżno szukać tutaj łączność 4G, ale już za kilka miesięcy FreedomPop zamierza wprowadzić na rynek kolejne urządzenie, które będzie ją posiadać.

Tablet jest bardzo ładny, jednak zawieść może specyfikacja. Tylko dwa rdzenie w połączeniu z taką ilością RAMu nie wróży nic dobrego. Urządzenie będzie kosztować 89 dolarów, czyli niespełna 300 złotych.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona