Foursaken Media zapowiada Bug Heroes 2 na iPada - Tabletowo.pl

Foursaken Media zapowiada Bug Heroes 2 na iPada

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Foursaken Media zapowiada Bug Heroes 2 na iPada Aplikacje Nowości

Wyobraźcie sobie, że za każdym razem, gdy opuszczacie swoje mieszkanie, zmienia się ono w gigantyczne pole bitwy, w której w ruch idą nie tylko szczękoczułki i nogogłaszczki, ale też miecze, karabiny i materiały wybuchowe. Tak właśnie wygląda każdy dzień w świecie wykreowanym przez studio Foursaken Media na potrzeby gry Bug Heroes 2.

Tytuł, który pojawi się w App Store już w przyszłym miesiącu, należeć będzie do całkiem świeżego gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), popularnego zwłaszcza wśród użytkowników komputerów osobistych, za sprawą takich gier jak League of Legends czy Defense of the Ancients. Twórcy Bug Heroes 2 zadbali jednak o to, by ich najnowsze dzieło wyróżniało się na tle konkurencji. Typowy dla gatunku widok izometryczny zastąpiono tu kamerą „znad ramienia”, co w założeniu ma nadać grze bardziej dynamiczny charakter. Kolejną ciekawostką jest możliwość prowadzenia do boju dwóch bohaterów jednocześnie (do wyboru cała paleta gryzoni i insektów), chociaż autorzy nie zdradzają jeszcze szczegółów na temat działania tego mechanizmu rozgrywki. W grze znalazło się też miejsce dla elementów Tower Defense, w postaci wieżyczek mających na celu obronę naszej bazy. Oprócz dania głównego, czyli trybu multiplayer (w którym gracze będą mogli zarówno współpracować jak i walczyć ze sobą), znajdzie się również miejsce dla zestawu misji oraz kilku trybów gry przeznaczonych dla jednego gracza.

Gra Bug Heroes 2 pojawi się w App Store już dwudziestego lutego. Cena nie jest jeszcze znana, ale wszystko wskazuje na to, że podobnie jak w przypadku części pierwszej, będziemy tu mieli do czynienia z tytułem typu Freemium.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona