Fossil Q54 Pilot – elegancki analogowy zegarek z nielicznymi funkcjami smart

Nie wszyscy potrzebują w pełni inteligentnych zegarków, które wyświetlałyby powiadomienia na ekranie niewielkiej tarczy. Z myślą o takich osobach już od jakiegoś czasu firma Fossil wprowadza do swojego portfolio kolejne propozycje. Dziś mamy do czynienia z nowością, która może przypaść do gustu zwolennikom elegancji i prostoty.

Fossil Q54 Pilot zdecydowanie może się podobać. Wzornictwo zostało zaczerpnięte z analogowego zegarka Pilot 54, a do niego zostały dołożone inteligentne funkcje, dzięki zastosowaniu technologii Intela. Nie spodziewajcie się jednak wiele. To zegarek bez dotykowego wyświetlacza, który ma świetnie wyglądać, a funkcje smart mają tu być jedynie przydatnym dodatkiem.

Zegarek powiadomi nas o połączeniach i wiadomościach zarówno z książki telefonicznej, jak i z aplikacji zainstalowanych na sparowanym smartfonie. Zliczy również kroki, które przejdziemy oraz wyliczy ile spaliliśmy kalorii podczas tego typu aktywności fizycznej. I to wszystko.

Q54 Pilot będzie mógł działać ze smartfonami zarówno z Androidem, jak i iOS. Jego cena będzie wynosiła pomiędzy 175 a 215 dolarów w zależności od paska.

źródło: theverge