Folia Moshi iVisor AG eliminuje odbicia światła z ekranu iPada 2 - Tabletowo.pl

Folia Moshi iVisor AG eliminuje odbicia światła z ekranu iPada 2

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Folia Moshi iVisor AG eliminuje odbicia światła z ekranu iPada 2 Akcesoria Apple Ciekawostki Nowości

Matryca IPS, uważana za najlepszą aktualnie dostępną na rynku, charakteryzuje się bardzo dobrym nasyceniem wyświetlanych kolorów i szerokimi kątami widzenia. Niestety, w pełnym słońcu na niewiele zdadzą się jej specjalne właściwości, gdyż błyszcząca szybka chroniąca wyświetlacz wyposażonego weń tabletu odbija promienie światła i skutecznie uniemożliwia ujrzenie czegokolwiek na ekranie urządzenia. Z tym problemem borykają się posiadacze między innymi iPadów pierwszej i drugiej generacji oraz Asusa Eee Pad Transformera. Jak temu zaradzić?

Firma Moshi zaprezentowała folię iVisor AG dedykowaną najnowszemu tabletowi Apple. Jej zadaniem jest nie tylko ochrona ekranu przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz odciskami palców, ale także rozpraszanie promieni słonecznych. Dzięki specjalnej konstrukcji pozwala ona na komfortowe korzystanie z iPada 2 nawet w pełnym słońcu.

Co ciekawe, Moshi iVisor AG gwarantuje całkowity brak bąbelków powietrza podczas montażu oraz zachowanie oryginalnej czułości ekranu tabletu.

Folię Moshi iVisor AG można zakupić w internetowym sklepie Amazon za 30$. Kto się skusi?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona