Flipkart prezentuje 5 tabletów w bardzo rozsądnych cenach | Tabletowo.pl

Flipkart prezentuje 5 tabletów w bardzo rozsądnych cenach

Dołącz do dyskusji 0

Flipkart to sieć sklepów w Indiach, która zajmuje się sprzedażą elektroniki. Teraz dorzucają do swojej oferty tablety z serii Digiflip Pro i, co ciekawe, od razu startują z 5 różnymi modelami. Ich ceny zaczynają się od 99 dolarów, a kończą na 264 dolarach. Czy są wśród nich interesujące modele?

DigiFlip Pro XT911, Pro XT901, Pro XT811, Pro XT801 oraz Pro ET701 to tablety mające między 7 a 8,9 cala. Pracują pod kontrolą Androida i zostały wyposażone w dwurdzeniowe procesory Intela. Poniżej znajdziecie specyfikacje tych urządzeń:

flipkart-digiflip-tablets

Jak widzicie do wyboru są bardzo różne modele i nie są to tylko budżetowe konstrukcje. Fani łączności 3G w tablecie również znajdą dla siebie 3 modele wśród wyżej opisanych. Mi oczywiście najbardziej przypadł do gustu model DigiFlip Pro XT911, który wydaje się w tej cenie być bardzo interesującą konstrukcją. Na uwagę również zasługuje fakt, że wszystkie modele mają slot na kartę pamięci. Ich ceny to po przeliczeniu kolejno, 99, 148, 181, 231 i 264 dolary. Waszym zdaniem są to ciekawe urządzenia?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona