FL Studio Mobile już niedługo na tabletach z systemem Android | Tabletowo.pl

FL Studio Mobile już niedługo na tabletach z systemem Android

Dołącz do dyskusji 0

Posiadacze tabletów z systemem Android nie mają zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o aplikacje muzyczne, dlatego też każda nowość witana jest z otwartymi ramionami przez środowisko mobilnych muzyków. W przypadku FL Studio Mobile emocje są jeszcze większe, gdyż mowa tu o androidowej wersji popularnego programu typu DAW firmy Image-Line.

Prace nad przeniesieniem FL Studio na platformę Android rozpoczęły się już w roku 2011. Programiści natrafili jednak po drodze na wiele problemów (zwłaszcza z niesławną androidową latencją), przez co na pierwszą oficjalną prezentację musieliśmy czekać aż do października 2012 roku. Niecałe dwa tygodnie temu firma Image-Line pokazała w końcu światu niemal skończoną wersję FL Studio Mobile uruchomioną na tablecie Nexus 7 z systemem Android 4.2.2 (aplikacja ma działać od wersji 2.3 wzwyż).

Jak widać nadal występują tu drobne opóźnienia, jednak aplikacja powinna sprawdzić się idealnie w roli muzycznego szkicownika, pozwalającego na rozpoczęcie pracy nad projektem za pomocą tabletu i kontynuowanie jej na komputerze z zainstalowaną „pełnowymiarową” wersją FL Studio.

Mimo iż aplikacja FL Studio Mobile na Androida czeka już tylko na ostatnie szlify, producenci dalej nie ujawniają jej oficjalnej daty premiery i ceny.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona