Five Nights at Freddy's teraz również w App Store - Tabletowo.pl

Five Nights at Freddy’s teraz również w App Store

Dołącz do dyskusji 0

Five Nights at Freddy’s to dziwaczny horror bijący ostatnio rekordy popularności wśród graczy spragnionych mocnych wrażeń. Jakiś czas temu w Google Play pojawiło się jego mobilne wcielenie. Teraz tytuł ten wylądował również na wirtualnych półkach sklepu App Store.

Krótkie przypomnienie dla osób, które jakimś cudem przegapiły wcześniej tą produkcję: Five Nights at Freddy’s pozwala nam wcielić się w rolę nocnego stróża w restauracji dla dzieci. Te pozornie proste i bezstresowe zajęcie dość szybko przekształca się jednak w koszmar. Okazuje się bowiem, że mechaniczne kukiełki, które za dnia zajmują się zabawianiem najmłodszych, urządzają sobie w nocy krwawe polowania… a zwierzyną jesteśmy właśnie my. Jakby tego było mało nasz pracodawca postanowił zaoszczędzić nieco na rachunkach za prąd, przez co musimy ograniczać wykorzystanie świateł, elektrycznych drzwi i kamer przemysłowych. Pomyślcie o tej sytuacji, gdy następnym razem będziecie narzekać na kiepski dzień w pracy.

Gra Five Nights at Freddy’s dostępna jest do nabycia w sklepach App Store (2,69 euro) i Google Play (9,49 zł).

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona