Five Nights at Freddy’s 4 już dostępne w Google Play | Tabletowo.pl

Five Nights at Freddy’s 4 już dostępne w Google Play

Czwarta i ostatnia odsłona horroru z animatronikami w roli głównej

Dołącz do dyskusji 0

Pierwsza część gry Five Nights at Freddy’s pojawiła się na urządzeniach mobilnych pod koniec sierpnia zeszłego roku. Podobnie jak wtedy, również teraz użytkownicy smartfonów i tabletów z Androidem otrzymują najnowszą odsłonę tego horroru w pierwszej kolejności, zaledwie kilka dni po opublikowaniu jej na Steamie. Czy coś zmieniło się w mechanice tej gry?

Five Nights at Freddy’s 4 wyróżnia się przede wszystkim nową postacią, w którą się wcielamy. Tym razem nie stajemy się ochroniarzem, który ma do dyspozycji m.in. kamery i dysponuje ograniczoną ilością energii. W najnowszej odsłonie kierujemy dzieckiem. Jeżeli nie chcemy przegrać w „walce” z animatronikami musimy regularnie sprawdzać drzwi, toaletę czy łóżko, a także pozostałe miejsca w naszej sypialni. Nieoceniona w przetrwaniu okaże się latarka, odstraszająca pluszaki, a także możliwość zamykania drzwi.

Podobnie jak w przypadku poprzednich części tego horroru, jesteśmy całą noc sami – każdy dzień gry kończy się dokładnie o szóstej rano. Nie zabrakło także lekko zmienionych tzw. jumpscare’ów. Będziemy musieli bronić się przed następującymi animatronikami: Freddy Fazbear, Chica, Bonnie oraz Foxy. Scott Cawthon zmienił ich wygląd – teraz wyglądają trochę straszniej, niewątpliwie zmiana na plus.

Five Nights at Freddy’s jest dostępna na wszystkie urządzenia, które działają pod kontrolą co najmniej Androida 2.3. Gra kosztuje 13,87 złotych, więc jeżeli jesteście fanami tego typu tytułów, to pozycja obowiązkowa.

źródło: Google Play przez Android Police

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona