Final Fantasy VII już dostępne dla urządzeń z iOS

Final Fantasy VII już dostępne dla urządzeń z iOS

Final Fantasy VII zostało zaprezentowane w 1997 roku. Zgodnie jednak z zapowiedziami na targach E3 2015, pojawiła się wersja odświeżona, stworzona pod kątem urządzeń mobilnych. Aktualnie tytuł ten jest dostępny wyłącznie dla niektórych smartfonów i tabletów Apple, a wersja dla urządzeń z Androidem być może pojawi się za jakiś czas. W sklepie iTunes kosztuje 19,99 dolarów.

Na pewno Final Fantasy VII ma wszelkie predyspozycje ku temu, aby stać się jedną z najpopularniejszych gier na platformy mobilne. Oczywiście tytuł otrzymał specjalnie zaprojektowane sterowanie pod urządzenia z ekranem dotykowym. Cieszy fakt, że fabuła pozostała niezmieniona względem oryginału sprzed osiemnastu lat.

Niestety, albo stety, Square Enix dodał możliwość włączenia cheatów. Początkujący gracze będą bardzo usatysfakcjonowani z takiej opcji. W każdym momencie będziemy mogli bowiem podnieść poziom swojej postaci do maksimum, co z pewnością przyciągnie uwagę sporej liczby osób, która nie ma ochoty grać bardzo długo, aby podnieść statystyki bohaterów. Co innego fani serii. Warto także wspomnieć, że losowe bitwy będziemy mogli wyłączyć.

Final Fantasy VII działa na następujących urządzeniach: iPhone 5s, 6, 6 Plus oraz iPady 3, 4, Air, Air 2, Mini 2 i Mini 3. Niezbędne będzie także posiadanie 4 GB wolnej pamięci.

źródło: iTunes przez Android Authority

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona