Final Fantasy VI debiutuje w Google Play - Tabletowo.pl

Final Fantasy VI debiutuje w Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Final Fantasy VI debiutuje w Google Play Aplikacje Nowości

Seria Final Fantasy, stanowiąca podręcznikowy przykład japońskich gier RPG, powoli acz nieustępliwie wdziera się do świata tabletów. Dziś w internetowym sklepie z aplikacjami Google Play zadebiutował długo wyczekiwany przez fanów remake części szóstej, wydanej pierwotnie na konsole SNES w 1994 roku.

Tabletowe wcielenie przynosi ze sobą całkiem nową, stworzoną od podstaw oprawę graficzną (zachowującą jednak stylistykę oryginału), nieco zmieniony system walki oraz sterowanie przystosowane do ekranów dotykowych. Fabuła gry przenosi nas do świata, w którym technologia epoki rewolucji przemysłowej miesza się z magią i pradawnymi siłami. Jak to zwykle bywa w przypadku tej serii, mamy tu do czynienia z bardzo rozbudowaną historią, w której dane nam będzie pokierować losami aż czternastu głównych bohaterów, zmieniając przy tym całkowicie oblicze przedstawionego świata.

Gra Final Fantasy VI dostępna jest do nabycia w internetowym sklepie z aplikacjami Google Play, gdzie kosztuje 48 złotych. Posiadacze tabletów firmy Apple będą musieli wykazać się cierpliwością, gdyż oficjalna data premiery w App Store nie została jeszcze ustalona.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona