File Expert HD wędruje na tablety z Androidem

File Expert HD

Reklama

Nie ulega wątpliwości, że menedżery plików to jedne z najpotrzebniejszych aplikacji. Prędzej czy później znajdziemy się w sytuacji, w której będziemy musieli jednej z takich aplikacji użyć – a to trzeba zmienić nazwę pliku, a to coś usunąć, nie mówiąc już o bardziej zaawansowanych zadaniach na jakie wiele z nich nam pozwala.

Na całe szczęście dla użytkowników systemu spod logo zielonego robota Sklep Google Play obfituje w tego typu programy. Po wyszukaniu chociażby „file manager” naszym oczom ukaże się niekończąca się lista aplikacji. Oprócz uznanych w społeczności i mocarnych jak Es File Explorer, czy równie uniwersalnych rodzimych produkcji jak Solid Explorer, znajdziemy również mniej zaawansowane, lecz bardziej przyjazne użytkownikowi tytuły. Jednym z tych, które od razu nasuwają się na myśl użytkownikom Androida, jest na pewno File Expert firmy GeekSoft, który doczekał się właśnie wersji HD!

File Expert HD

Ta wersja aplikacji, jak wskazuje nazwa, zoptymalizowana została pod kątem tabletów. Oprócz kilku nowinek w stylu interfejsu Holo, aplikacja pozwala na jednoczesne przesyłanie wielu plików przez WiFi, wsparcie dla przestrzeni dyskowej w chmurze oraz menedżera aplikacji. Jeżeli ciągle szukasz dobrego menedżera plików, albo po prostu lubisz próbować nowości, sprawdź File Experta HD w Google Play.

File Expert HD

źródło