FIFA 14 debiutuje na Androida i iOS - Tabletowo.pl

FIFA 14 debiutuje na Androida i iOS

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl FIFA 14 debiutuje na Androida i iOS Aplikacje Nowości

Jeśli jesteście fanami piłki nożnej i maniakami grania na urządzeniach mobilnych, z pewnością ucieszy Was informacja o debiucie FIFA 14 na Androida i iOS (gra jest zoptymalizowana pod tablety). Gra jest darmowa i zajmuje 1,35GB. Haczyk jest jeden: pełno jest mikropłatności, dzięki którym możemy kupić choćby możliwość grania w trzech trybach: Manager, Tournament i Kick Off.

16 tysięcy piłkarzy, 600 drużyn, 34 stadiony, 33 ligi – tak w liczbach przedstawia się najnowsza odsłona gry FIFA. Do tego komentatorzy władający pięcioma językami: angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim, możliwość budowania własnej, wyśnionej drużyny, tryb multiplayer online, zmieniony sposób dotykowego sterowania zawodnikami i realistyczna grafika – to wszystko ma sprawić, by FIFA 14 wciągnęła nas na długie godziny.

Electronic Arts, wydawca tytułu, chwali się, że FIFA 14 jest najbardziej realistyczną grą futbolową dostępną na systemy mobilne. Też tak sądzicie?

Zanim przejdziecie do Google Play i App Store, zerknijcie jeszcze okiem na screeny pochodzące z gry:

Tabletowo.pl FIFA 14 debiutuje na Androida i iOS Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl FIFA 14 debiutuje na Androida i iOS Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl FIFA 14 debiutuje na Androida i iOS Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl FIFA 14 debiutuje na Androida i iOS Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl FIFA 14 debiutuje na Androida i iOS Aplikacje Nowości   Tabletowo.pl FIFA 14 debiutuje na Androida i iOS Aplikacje Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona