Lekki i szybki klient Facebooka – Fella – dostępny za darmo w Google Play | Tabletowo.pl

Lekki i szybki klient Facebooka – Fella – dostępny za darmo w Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Ostatnio przesiadłem się na Facebook Lite, który powinien być szybki i oszczędny – niestety, okazało się, że pobierał zbyt dużo energii, przez co smartfon musiałem ładować już w połowie dnia. Z tego powodu stale poszukuję energooszczędnego klienta, który sprosta moim oczekiwaniom, a akurat dziś w promocji jest Fella, czyli bardzo ciekawy klient tego portalu.

Fella for Facebook (beta), bo o tym programie mowa, to szybki klient Facebooka, który właśnie jest w promocji i można go teraz wyrwać za darmo (cena standardowa wynosi 4,39 złotych). Obniżka potrwa jeszcze 4 dni, tak że jeszcze macie trochę czasu na zakup.

A więc jak wygląda Fella? Jest to wrapper Facebooka, który jest zauważalnie szybszy od innych programów tego typu – ale to nie koniec jego zalet. Aplikacja obsługuje motywy i jest wypełniona przeróżnymi modyfikacjami. Ba! Nawet sami możemy ustawić dominującą barwę. A jeżeli chodzi o ciekawostki, to wśród dostępnych dla użytkowników czcionek znalazłem tę z Ubuntu ;).

Niestety, program nie jest pozbawiony wad, co sugeruje już człon beta w nazwie. Po pierwsze, aplikacja nie jest zbyt dobrze przetłumaczona i zdarzają się tam przeróżne smaczki, takie jak na przykład „niepełnosprawne” zamiast „wyłączone”. Po drugie, w chwili obecnej nie wszystkie funkcje są dostępne lub działają poprawnie. Póki co, Fella for Facebook przechodzi burzliwy okres „wieku dziecięcego” i można jej to wybaczyć, pod warunkiem, że kiedyś z tego wyjdzie.

Mimo wszystko myślę, że warto temu programowi dać szansę, ponieważ sprawia wrażenie solidnego, a przy tym jest dostępny za darmo. Aplikację znajdziecie na swoich smartfonach w Sklepie Play lub po prostu możecie kliknąć w znajdująca się poniżej grafikę.

Zobacz również:

AppSales – bądź na bieżąco z promocjami

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona