Feed Me Oil 2 trafia do App Store - Tabletowo.pl

Feed Me Oil 2 trafia do App Store

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Feed Me Oil 2 trafia do App Store Aplikacje Nowości

Pierwsza część gry Feed Me Oil pojawiła się w App Store w połowie 2011 roku. Mimo iż nie odniosła tak wielkiego sukcesu jak jej główny konkurent, World of Goo, to jednak pozostawiła po sobie całkiem miłe wspomnienia wśród fanów wszelkiej maści gier logicznych. Jej druga część, która trafiła właśnie do sprzedaży, ma jednak szansę osiągnąć dużo lepsze wyniki niż jej poprzedniczka.

Pierwszym co rzuca się w oczy w przypadku nowej odsłony jest znacznie poprawiona grafika. Mimo iż nadal mamy tu do czynienia z rysowanymi tłami, to jednak zostały one wykonane w nowej, dużo dojrzalszej i bardziej ambitnej stylistyce, przy której plansze z poprzedniej części wyglądają jak proste szkice koncepcyjne. Sama rozgrywka nie uległa jednak zbyt wielkim zmianom. Naszym celem nadal pozostaje przetransportowanie oleju z punktu A do punktu B, w celu „nakarmienia” planszy. Pomogą nam w tym nie tylko stare, dobre prawa fizyki (FMO 2 przynosi ze sobą nowe, bardziej realistyczne zachowanie cieczy), ale też rozmaite narzędzia, takie jak platformy, rynny i (nowość w serii) wentylatory. Każdą z zagadek zaprojektowano tak, by istniało więcej niż jedno rozwiązanie, co znacznie wydłuża potencjalny czas gry (zgodnie z panującą obecnie modą w każdym poziomie możemy zebrać trzy gwiazdki, którymi potem możemy pochwalić się przed znajomymi w serwisie Facebook).

Gra Feed Me Oil 2 dostępna jest do nabycia w sklepie z aplikacjami App Store gdzie kosztuje 2,69 euro.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona