Z tym małym gadżetem w kieszeni już nigdy nie powiesz, że brakuje Ci pamięci w smartfonie 20
Fasetto Link

Z tym małym gadżetem w kieszeni już nigdy nie powiesz, że brakuje Ci pamięci w smartfonie

To bardzo popularny scenariusz: użytkownik chce zrobić zdjęcie lub nagrać film, ale zaraz po odpaleniu aplikacji aparatu wita go informacja, że nie ma wystarczająco pamięci, aby uchwycić ten niepowtarzalny moment. Najczęściej w panice kasuje się wszystko, co tylko nawinie się pod palec. Od teraz nie trzeba będzie tego robić – wystarczy wyposażyć się w Fasetto Link.

Oczywiście nie każdy zrobi z niego użytek, ale w dobie powszechności hybrydowych Dual SIM-ów i coraz większej liczbie smartfonów, nieobsługujących kart pamięci (i nie mam tu na myśli tylko iPhone’ów), ten gadżet naprawdę ma rację bytu. Fasetto Link wygląda niepozornie, ale jest to naprawdę „cwana bestia”.

W zależności od wersji, urządzenie oferuje 256GB, 512GB lub nawet 2TB pamięci wewnętrznej. Są to dyski SSD, wykorzystujące technologię V-NAND, dzięki czemu prędkość odczytu sięga 2,5 GB/s, natomiast zapisu 1,5GB/s. Fasetto Link ma też wbudowany akumulator, który ładuje się poprzez USB Typu C.

Łączność z urządzeniem zapewniają Bluetooth 4.0 LE i dwuzakresowe Wi-Fi 802.11 ac. Można jednak dokupić też specjalny moduł, obsługujący LTE – dzięki temu Fasetto Link posłuży również za hot-spot. Nawet na plaży lub basenie, ponieważ jest on wodo- i pyłoszczelny (obudowa spełnia normę IP68).

Całość ma wymiary 50,8×50,8×25,4 mm. W sprzedaży dostępne są dwie wersje kolorystyczne: jasno- i ciemnoszara.

Ceny

  • 256GB – 349,99 dolarów,
  • 512GB – 449,99 dolarów,
  • 2TB – 1149 dolarów,
  • dodatkowa bateria 1120 mAh – 29,99 dolarów,
  • moduł LTE – 149,99 dolarów.

Źródło: LINK przez BGR