Fani Batmana! Już możecie kupić Wasz wymarzony telefon | Tabletowo.pl

Fani Batmana! Już możecie kupić Wasz wymarzony telefon

Dołącz do dyskusji 0

Pamiętacie wpis Michała z końcówki maja o planowanym wprowadzeniu przez Samsunga nowej wersji Galaxy S7 edge? Miała to być specjalna wersja przeznaczona dla fanów Batmana i związana z premierą nowego filmu „Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości”. Po dwóch tygodniach jest już w sprzedaży.

Nowa wersja nosi nazwę Galaxy S7 Edge Injustice Edition. Specyfikacja smartfona pozostała niezmieniona. Z zewnątrz jest kilka kosmetycznych zmian. Słuchawka jest cała czarna i ma kilka złotych akcentów. Na tyle urządzenia pojawiło się złote logo Batmana, obwódka przycisku Home jest także tego koloru. Dodatkowo producent dołożył jeszcze motyw graficzny w całym interfejsie, nawiązujący do postaci Człowieka Nietoperza.

Ta limitowana wersja flagowego modelu z rodziny Galaxy zapakowana jest w ciekawe pudełko także z logo Batmana. W nim, poza telefonem, znajdziemy jeszcze gogle Gear VR do wirtualnej rzeczywistości, a także dedykowany pokrowiec, który kształtem przypomina trochę strój Batmana.

Ten limitowany zestaw już można nabyć na stronie jednego z większych sprzedawców w Chinach, czyli JD.com. Jego cena to 6288 RMB czyli około 3660 złotych, a dostawy powinny rozpocząć się 13 czerwca.

Źródło: Anzhuo via AndroidHeadlines, jd.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona