Facebook wprowadza Reakcje również do komentarzy | Tabletowo.pl

Facebook wprowadza Reakcje również do komentarzy

Dołącz do dyskusji 0

Można je kochać, nienawidzić lub mieć do nich stosunek do bólu obojętny, ale jedno jest pewne: Reakcje zadomowiły się na Facebooku na dobre. Od teraz komentarze da się nie tylko lajkować, ale też wyrażać swoje odczucia przez zestaw ikonek emoji.

Zamiast odpowiadać na komentarze krótkim „xD”, od dziś można po prostu dodać reakcję odpowiadającą emoji „haha”.

Wiele osób zwracało się do nas z prośbą, by dać im możliwość wykorzystania Reakcji w konwersacjach na Facebooku, toczących się w komentarzach. Więc proszę: Reakcje pojawiły się i tam.
– rzecznik prasowy Facebooka

Wydaje się, że usprawnienie nie pojawiło się jeszcze u wszystkich. „U mnie działa”, zaś tam, gdzie ludzie zaczęli testować intensywniej nową funkcję, wygląda to tak:

Zasada działania Reakcji w komentarzach jest taka sama, jak w przypadku postów. Emoji pojawią się, gdy najedziemy kursorem myszki na „Lubię to”. Fakt, że „buźki” trafiają do komentarzy dla jednych będzie albo zbawieniem, albo przekleństwem – nie da się jednak od tego uciec. Na pewno dyskusje będą teraz bardziej kolorowe.

To nie pierwszy raz, kiedy Reakcje trafiają do innych sekcji czy aplikacji Facebooka. Jakiś czas temu pojawiły się w Messengerze. Później testowano tam „kciuk w dół” – na razie jedyną formę wyrażania bezpośredniej dezaprobaty. Nie przeniesiono go do klasycznej wersji serwisu i, przynajmniej na razie, tak pozostanie.

źródło: Mashable

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona